Neděle, 15. září

Vzpomínáme na idnes

Jawa 1000 25.12.2018

Naklikat dukáty a jedeeeeeem!!!!!!!!

Musím přiznat, že po Idnes se mi celkem stýská. Ne že bych měla nějak ráda tamější cenzory, ale byly součástí hry. Jednalo se sice o postavu nepřátelské, ale bavila by vás hra bez nepřátelských postav? A postav skýtal Idnes bezpočet - přátelských, nepřátelských i neutrálních. Vzpomínám například na:

Vikina, Semper, Mejsehezky, Jarinka, camino, Wendy , Šimon Achenbach, Břetislav Olšer, jan Ziegler, Jiří Hrebenar, Tcoudi,František Matějka, semper, kunta kinte, dva mraky, tensovej loket, taras bulba,....(neřeším jejich názory či charakter, ale výraznost postavy a zda jsem se pobavila) a je jistě i mnoho dalších ale paměť je již mlhavá - pomůžete?

Dále si vzpomínám na humorné situace

- jednou jsem například našla společnou řeč s mým oponentem jmének kozelina a oponovali jsme jiným ohledně tématu vzkříšení Ježíše Krista - chlámala jsem se v kuse snad 4 hodiny.

- Nebo když Idnes vyhlásil, že bude chtít oskenované občanky. František Matějka hrdinně prohlásil, že se za své názory nestydí a vylepil občanku na sklo. V zápětí obdržel zásilku. Nějaký v tipálek mu objednal nějakou elektroniku.

- nebo Václav Král - pak se diskutovalo i u něj na nějaké blogu. vyhrožoval mi, že ví kde bydlím, že si to zjistil podle IP adresy. v zápětí vítězoslavně zveřejnil adresu ústředny O2.

- Dále si pamatuju, jak jsme s Vikinou oponovali Wendy. Hrozně vykřikovala, že nějaká skupina je ve většině. Dokázala jsem jí, že není. ona kontrovala, že nehovořila o nadpoloviční většině (ty skupiny byly jen dvě)

-nebo někdo věnoval báseň Jiřímu Hrebenarovi - vycházela z toho, co o sobě sám psal - jak se o něj stará maminka, o tom, že má přítelkyni a pak rozchod. Ta báseň byla právě k tomu rozchodu. Bylo v ní něco o tom, jak je hrebenar hodný, že dovolí přítelkyni, aby se o něj starala a končilo to "tak ty už mne nemáš ráda, ty jsi ale blbá kráva"

rofl

Vzpomenete si také na nějaké humorné situace?

Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s ukládáním cookies ve Vašem prohlížeči.